Windows 9 Haberleri

5 Ağustos 2013 Tanıtım İsmail Bayram 6 Yorum

Windows 9 Haberleri

Biliyorsunuz ki Windows 8 dokunmatik ekranlı bilgisayarlara, tablet cihazlara ayrıca telefonlara uygun halde geliştirildi. Fakat yine de istenen başarıya ulaşamadı ve bir çok eleştiri yağmuruna tutuldu. Çin haber sitelerinden sızan bilgilere göre Windows 9 un 2014′ün 2. çeyreğinde piyasaya sürüleceği iddia edildi. Tabi bu iddialar sonrasında kullanıcılar Windows 9 Ekran Görüntülerini merak edip araştırdı. Fakat bir sonuca varamadı. Windows 9 sadece bir isim olsa da Mart 2013′te Microsoft‘un verdiği bir reklamda bu ibare yer almıştı.

Asıl bilinmeyen şey Windows 9‘un Windows 8‘in bir üst sürümü mü yoksa tek başına bir sistem olarak mı piyasaya sürüleceğidir. Çünkü Tami Reller‘in ifadelerine göre Windows 8 de birden fazla satış sezonu olacak demişti.

Bununla birlikte warez sitelere Windows 9 Full İndir başlıkları eklenmeye başladı bile! Bakalım Google bunun için neler yapıcak…

Beğendiniz mi?

Yazarın hakkındaki bilgileri okumak için farenizi getirin.

16 Kasım 1996′da dünyaya Balıkesir’de gözlerimi açtım.Tenoloji ve elektronik tarzı şeyler her zaman ilgimi çekmiştir.7 yaşımda ilk internet cafeye gittiğim gün hepimizin en az bir kere bile oynadığı CS 1.6 ile tanıştım.Tabi o zamanlar küçüktük böyle webmasterlıkmış falan yok bilmiyoruz adını dahi.Sonra evime bilgisayar alınmasıyla iyice aram yakınlaştı.Gamemaker ile içli dışlı oldum.Daha sonra üye olduğum bir forum sitesi sayesinde bilgisayarın temeline girdim.2012 Nisan ayından itibaren HTML&CSS ve WordPress’te kendime göre önemli yollar kathettim.Biraz da PHP bilgimin olması beni WordPress ile daha kolay yakınlaşmamı sağladı ve vazgeçilmezim oldu.Şimdi ise burdayım.Ayrıntılı Bilgi için En iyisi tek olmak adlı makaleme bakabilirsiniz.

Yorumlar(6)

 • Cemil Akan


  karedesim herseyle güzel site yapıtorsun eline sağlık bende tek basıma bişeyler ögrenmeye calışan meraklı bir insanım
  windows-9indir.com senin sitenmi?
  tesekkürler

  Cevapla

 • cemil


  bu sitenin header kısmının kodunu gönderirmisin acaba

  Cevapla

 • Ebubekir


  Windows 9 9 diyip duruldu ama microsoft sizi kırdı windows 10’u çıkardı :D

  Cevapla

Sen de Yorumla!