SYAL LoL Turnuvası

14 Nisan 2015 Wordpress İsmail Bayram Yorum Yok

SYAL LoL Turnuvası

Merhaba arkadaşlar…

Okulumuzda bir LoL turnuvası düzenlemeyı düşünüyorum. 23 Nisan tarihinde olacak. Katılım için okulumda 11-A sınıfına gelebilirsiniz. Takım başı 25 TL ücretimiz olacak. (İnternet kafe masrafları için)

Ödüller:
1. takıma 3600 RP(Kişi Başı)
2. takıma 1820 RP(Kişi Başı)
3. takıma 800 RP(Kişi Başı)

Ödüller Riot Games tarafından verilecektir. Şu an kendileriyle iletişim halindeyiz eğer bir pürüz çıkmazsa turnuvayı yapabileceğiz.

Beğendiniz mi?

Yazarın hakkındaki bilgileri okumak için farenizi getirin.

16 Kasım 1996′da dünyaya Balıkesir’de gözlerimi açtım.Tenoloji ve elektronik tarzı şeyler her zaman ilgimi çekmiştir.7 yaşımda ilk internet cafeye gittiğim gün hepimizin en az bir kere bile oynadığı CS 1.6 ile tanıştım.Tabi o zamanlar küçüktük böyle webmasterlıkmış falan yok bilmiyoruz adını dahi.Sonra evime bilgisayar alınmasıyla iyice aram yakınlaştı.Gamemaker ile içli dışlı oldum.Daha sonra üye olduğum bir forum sitesi sayesinde bilgisayarın temeline girdim.2012 Nisan ayından itibaren HTML&CSS ve WordPress’te kendime göre önemli yollar kathettim.Biraz da PHP bilgimin olması beni WordPress ile daha kolay yakınlaşmamı sağladı ve vazgeçilmezim oldu.Şimdi ise burdayım.Ayrıntılı Bilgi için En iyisi tek olmak adlı makaleme bakabilirsiniz.

Yorumlar(0)

Sen de Yorumla!