İsmail Bayram > > Nedir Arkadaş Dediğin?

Ara
04
Kategori :
Tarih : 04.12.12
Görüntülenme : 362
Yorum : 3

Nedir Arkadaş Dediğin?

yalnızadam

Arkadaş dediğin nedir?Ya da en iyi arkadaş?

Senle gülen senle ağlayan mı?

Zor gününde yanında olan mı?

Paraya sıkıştığında para veren mi?

Aslında bu sorular yaşadığım son 2-3 haftaya kadar aklımın ucundan bile geçmiyordu.Ta ki şu SYAL’e* gediğimden beri hayatımda en iyi arkadaşım bu diyebileceğim kimse olmamasını farkettiğimden beri.Belki de bu eski arkadaşlarımı şimdi göremediğimdendir.Aslında çevreme baktığımda bir çok insan olduğunu görüyorum fakat şu insan benim hayatımda olmazsa olmaz diyecek kimsem yok.Ne acı!Ya da tam birine işte bu diyecekken yaptığı bir şeyle kalbimi kırması.Çok üzülüyorum buna…

 

Tam bu diyecekken, ona tüm sevgini belli ettiğin halde, her derdini dinleyip çare bulmaya çalıştığın halde, o her saçmaladığında normalde çok salakça bir hareket olduğu halde gülmene rağmen, tüm kusurlarını bilip ama onun mükemmel olduğunu düşünmene rağmen onun sana çok normal bir arkadaş gibi baktığını bilmen ne acı!Ya da çok saçmaladım neyse boşver sorun ben de belki de iki edebiyat yapalım dedik boku çıktı.Sizce nedir gerçek arkadaş?

*SYAL  : Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 5 votes)
Nedir Arkadaş Dediğin?, 8.5 out of 10 based on 8 ratings

Yazar Hakkında

16 Kasım 1996′da dünyaya Balıkesir’de gözlerimi açtım.Tenoloji ve elektronik tarzı şeyler her zaman ilgimi çekmiştir.7 yaşımda ilk internet cafeye gittiğim gün hepimizin en az bir kere bile oynadığı CS 1.6 ile tanıştım.Tabi o zamanlar küçüktük böyle webmasterlıkmış falan yok bilmiyoruz adını dahi.Sonra evime bilgisayar alınmasıyla iyice aram yakınlaştı.Gamemaker ile içli dışlı oldum.Daha sonra üye olduğum bir forum sitesi sayesinde bilgisayarın temeline girdim.2012 Nisan ayından itibaren HTML&CSS ve WordPress’te kendime göre önemli yollar kathettim.Biraz da PHP bilgimin olması beni WordPress ile daha kolay yakınlaşmamı sağladı ve vazgeçilmezim oldu.Şimdi ise burdayım.Ayrıntılı Bilgi için En iyisi tek olmak adlı makaleme bakabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş!
Yorumlar(3)
  1. oğuz bülbül 04 Aralık 2012

    haklısın haklısın haklısın….


  2. Berk Altunkılıç 09 Aralık 2012

    Zaten arkadaş dediğin diye bir şarkı var orada da gerçekleri anlatıyor böyle diyenlere hiç kızmıyorum gerçekten herkes sonuna kadar haklı bu devirde..


  3. Sesli Chat 29 Aralık 2012

    Kardeş arkadaş dediğin tek dişi kalmış canavar. Bakma dostlukların, arkadaşlıkların tadı tuzu kalmadı. Devir değişti.Sen de Yorumla!

Spamlara karşı soru: